William Optics UniGuide 32 mm Space-Grey (SKU: M-G32PB-TG) szukacze opinie
 czyszczenie optyki »
 montaże i napędy »
 ochrona przed rosą »
 szukacze »
 torby i walizki »
 wyciągi »
 złączki i redukcje »
 pozostałe »
 kopuły astronomiczne »
 Avalon Instruments »
 PegasusAstro »
 PrimaLuceLab »
William Optics UniGuide 32 mm Space-Grey (SKU: M-G32PB-TG)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
William Optics
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 10+ szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 5 szt.
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Lunetka do guidingu William Optics UniGuide 32 mm Space-Grey to najwyższej jakości przyrząd optyczny mocowany do teleskopu za pomocą zintegrowanej stopki Vixen. Może ona współpracować z kamerami posiadającymi zarówno gwint M42, jak i mocowanie 1,25", co czyni ten instrument niezwykle uniwersalnym.
Back focus lunetki UniGuide 32 mm wynosi 20,1 mm. Przed dobraniem kamery do guidingu należy sprawdzić, czy wartość ta jest zgodna z jej specyfikacją techniczną.
Najważniejsze cechy
• lekka, metalowa obudowa ze zintegrowaną stopką Vixen
• możliwość podłączenia kamery z mocowaniem 1,25" lub M42
• idealna do obejm refraktorów William Optics Zenithstar
Kompatybilne kamery
• QHY, SBIG, ZWO i inne z mocowaniem 1,25"
• kamery z mocowaniem M42
Parametry techniczne
• średnica: 32 mm
• ogniskowa: 120 mm
• światłosiła: f/3,75
• konstrukcja optyczna: refraktor
• system ostrzenia: wewnętrzny z podziałką na obudowie
• back focus: 20,1 mm
• mocowanie do teleskopu: stopka Vixen (szukaczowa, 73 mm długości) + trzy otwory z gwintem 1/4"
• mocowanie kamery: adapter 1,25" / gwint M42
• materiał tubusu: metal
• kolor: szary
• długość tubusu: 147 mm
• waga: 240 g
Elementy zestawu
• lunetka William Optics UniGuide 32 mm Space-Grey