William Optics dual side dovetail Vixen / Arca Swiss 210 mm złoty (M-PRC210GD) montaże i napędy opinie
 czyszczenie optyki »
 montaże i napędy »
 ochrona przed rosą »
 szukacze »
 torby i walizki »
 wyciągi »
 złączki i redukcje »
 pozostałe »
 kopuły astronomiczne »
 Avalon Instruments »
 PegasusAstro »
 PrimaLuceLab »
William Optics dual side dovetail Vixen / Arca Swiss 210 mm złoty (M-PRC210GD)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
William Optics
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 3 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 2 szt.
Parametry techniczne
• waga: 280 g
• długość: 210 mm
• maksymalna szerokość: 41,7 mm
• wysokość: 15,5 mm