PE200 pier extension for ZWO AM3 / AM5 (SKU: ZWO-PE200) montaże i napędy opinie
 czyszczenie optyki »
 montaże i napędy »
 ochrona przed rosą »
 szukacze »
 torby i walizki »
 wyciągi »
 złączki i redukcje »
 pozostałe »
 kopuły astronomiczne »
 Avalon Instruments »
 PegasusAstro »
 PrimaLuceLab »
PE200 pier extension for ZWO AM3 / AM5 (SKU: ZWO-PE200)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
ZWO
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 7 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 2 szt.
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Dzięki modułowej konstrukcji przedłużka może być w łatwy sposób przekształcona w ażurową konstrukcję o wysokości 160 mm po zastąpieniu części cylindrycznej opcjonalnie dostępnymi wspornikami ZWO-PILLAR160. Obciążenie maksymalne i zalecane będzie wówczas identyczne jak w przypadku przedłużki PE160.
Najważniejsze cechy przedłużki montażu PE200 do ZWO AM5
• konstrukcja o maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu wynoszącym 50 kg
• wykonana z lotniczego stopu aluminium przy zastosowaniu technologii CNC
• prosta w montażu i demontażu
• możliwość przebudowy na ażurową przedłużkę o wysokości 160 mm
• kompatybilna z różnymi modelami statywów
Parametry techniczne
• kompatybilny montaż: ZWO AM5
• kompatybilne trójnogi: ZWO TC40, iOptron 1,75" (stalowy), Sky-Watcher 1,75", Celestron Advanced VX 2"
• maksymalne obciążenie: 50 kg
• materiał przedłużki: aluminium
• wykończenie: czarny mat
• średnica: 124 mm
• wysokość: 200 mm