|
|
|
525 USD
|
|
cena netto: 427 USD
|
|
na raty od: 11 USD
|
| |
Sklep internetowy:
● na zamówienie
Sklep w Warszawie:
● na zamówienie
Sklep w Chorzowie:
● na zamówienie
|
|
Ten produkt dostarczamy bezpłatnie kurierem (za pobraniem i przy wpłacie na konto). Zakupione równocześnie artykuły też wyślemy GRATIS !
Nowe, niższe raty (0,4% msc).
Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Monokular termowizyjny Pard Leopard 256 umożliwia skuteczną obserwację w całkowitej ciemności oraz w trudnych warunkach pogodowych. Wyposażony w wysokowydajny sensor VOx o rozdzielczości 256×192 pikseli i rozstawie pikseli 12 μm, zapewnia czytelny obraz nawet przy niewielkich różnicach temperatur. Czułość termiczna poniżej 25 mK gwarantuje precyzyjną detekcję. Model z obiektywem o ogniskowej 11 mm oferuje powiększenie optyczne 2,0× oraz zasięg detekcji do 500 m.
Precyzyjna identyfikacja celu jest możliwa nawet podczas zamglenia lub opadów śniegu. Obiektyw 11 mm zapewnia powiększenie optyczne 2,0×, które można zwiększyć do 8× dzięki zoomowi cyfrowemu. Pozwala to dostosować obraz zarówno do bliskich, jak i dalekich obserwacji.
• sensor termiczny: 256×192 px, typ VOx, rozstaw pikseli 12 μm
• obiektyw: 11 mm, powiększenie optyczne 2,0×, cyfrowe do 8×
• zasięg detekcji: do 500 m
• wyświetlacz: OLED 1024×768 px
• tryby scen: City, Rain, Forest
• palety kolorów: WhiteHot/BlackHot, RedHot/Edge, IronHot/Sky
• funkcja PIP (obraz w obrazie)
• tryb Hot Tracking – śledzenie najcieplejszego punktu
• zapis zdjęć i wideo (1024×768 px) w pamięci 32 GB
• wbudowany żyroskop i e-kompas
• obsługa Wi-Fi i aplikacji PardVision 2
• klasa szczelności IP67 – odporność na pył i wodę
• zasilanie: akumulator litowo-jonowy 18650 (do 6 h pracy)
Wyświetlacz OLED 1024×768 px zapewnia wysoki kontrast i wyraźny obraz. Trzy tryby scen i sześć palet kolorów pozwalają dostosować parametry wyświetlania do warunków otoczenia. Funkcja PIP umożliwia obserwację powiększonego fragmentu kadru, a tryb Hot Tracking pomaga w szybkim zlokalizowaniu najcieplejszego punktu w polu widzenia. Odświeżanie obrazu 50 Hz gwarantuje płynność obrazu podczas obserwacji w ruchu.
Pard LE2-11 cechuje się solidną konstrukcją odporną na działanie wody i pyłu (IP67). Niewielka masa i kompaktowe wymiary ułatwiają transport, a długi czas pracy na jednej baterii oraz wsparcie aplikacji PardVision 2 sprawiają, że jest to praktyczne narzędzie dla myśliwych, ratowników i pasjonatów przyrody.
Stałe powiększenie optyczne 2,0× i czterostopniowy zoom cyfrowy (2/4/6/8×) umożliwiają dopasowanie obrazu do dystansu obserwacji. Bogaty wybór palet kolorów i trybów pracy czyni ten monokular wszechstronnym narzędziem o szerokim zastosowaniu.
• częstotliwość odświeżania [Hz]: 50
• czułość termiczna przy f/1,0 [mK]: 25
• kątowe pole widzenia [°]: 15,9
• maksymalny czas pracy [h]: 6
• maksymalny zasięg detekcji [m]: 500
• pamięć wewnętrzna: 32 GB
• rozdzielczość wyświetlacza [px]: 1024×768
• zoom cyfrowy [×]: 8
• powiększenie optyczne [×]: 2,0
• klasa szczelności IP: IP67
• zasilanie ogniwem: 18650 × 1
• długość całkowita [mm]: 169
• szerokość całkowita [mm]: 58
• wysokość całkowita [mm]: 48
• masa [g]: 360
• producent: Bestguarder / PARD, Chiny
• EAN: 6977357450489
• symbol dostawcy: LE2-11
|