|
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
|
|
|
49 zł
|
|
cena netto: 39,84 zł
|
| |
Sklep internetowy:
● dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 1 szt.
● dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie:
● na zamówienie
|
|
Poziomica do lunet celowniczych od firmy Vector Optics, dedykowana do tubusów o średnicy 30 mm. Umożliwia precyzyjne wypoziomowanie broni, co pomaga w wyrobieniu poprawnej postawy strzeleckiej oraz zwiększa celność strzałów. Poziomica wykonana jest w całości z wysokiej jakości aluminium lotniczego 6061 T6, co gwarantuje wytrzymałość przy minimalnej wadze.
Kompaktowa konstrukcja nie ogranicza widoczności przez lunetę ani nie zwiększa znacząco profilu optyki, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na komfort i ergonomię użytkowania. Zacisk poziomicy oparty jest na śrubie torx, co zapewnia stabilne i pewne mocowanie.
Dodatkowo poziomica posiada strzałkę wskazującą środek oraz zatrzask w kształcie puzzla, ułatwiające jej szybki montaż i demontaż.
• precyzyjne ustawienie broni w poziomie
• wspomaga zachowanie prawidłowej pozycji strzeleckiej
• wykonana z aluminium lotniczego 6061 T6
• w zestawie klucz imbusowy
• kompaktowa, nie ogranicza widoczności
• nie powiększa profilu optyki
• strzałka wskazująca środek na poziomicy
• zatrzask w kształcie puzzla
• materiał: aluminium 6061 T6
• średnica: 30 mm
• szerokość: 8 mm
• waga: 16 g
• kolor: czarny
|