|
|
Sklep internetowy:
● brak produktu
Sklep w Warszawie:
● brak produktu
Sklep w Chorzowie:
● brak produktu
|
|
Kamery REDLEAF to niezawodne rozwiązania do nagrywania filmów w ekstremalnych warunkach. Bez względu na to, czy używasz kamery na lądzie, w powietrzu, pod wodą, konstrukcja REDLEAF nie zawiedzie Cię. Wzmocniona, odporna na kurz i wodoszczelna obudowa umożliwia nagrywanie filmów i robienie zdjęć pod wodą do 20 metrów. System różnych mocowań umożliwi zamontowanie kamery na prawie dowolnym przedmiocie. Dzięki obiektywowi o jakości HD i wysokiej czułości, będziesz mógł filmować w trudnych warunkach. Cokolwiek robisz niezwykłego, w jakichkolwiek warunkach, REDLEAF pozwoli Ci zachować wrażenia i dzielić się nimi!
RD32 to świetnie wykonana oraz niezwykle wytrzymała kamera. Nagrywa filmy w jakości HD. Kamera wyposażona została w:
- mikrofon,
- białe diody z funkcją doświetlania filmowanej sceny lub latarki,
- złącza USB, AV out.
Wszystkie złącza oraz mikrofon znajdują się z tyłu urządzenia i są chronione uszczelnianą zaślepką. Obsługa kamery realizowana jest poprzez trzy przyciski, a dana operacja potwierdzana jest wibracją oraz diodą o odpowiedniej barwie i trybie świecenia.
RD32 posiada funkcję nagrywania w pętli (nadpisywanie najstarszego materiału) oraz detektor ruchu - nagrywanie wznawiane po wykryciu ruchu! Dzięki temu może służyć jako wysokiej jakości REJESTRATOR - kamera samochodowa lub motocyklowa z ciągłym nagrywaniem. Dodatkowo funkcja motion-detect, po podłączeniu do monitora, umożliwia stosowanie kamery jako kamery bezpieczeństwa.
Wszystkie kamery REDLEAF posiadają wygodny i pewny system mocowań - w każdej chwili kamerkę można odpiąć, i z łatwością umieścić z powrotem na uchwycie. W zestawie z urządzeniem znajduje się jeden uchwyt na kierownicę oraz pasek na rzep.
Dzięki dołączonemu oprogramowaniu urządzenie może również służyc jako kamerka internetowa.
Kamera posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy. Po naładowaniu i umieszczeniu w porcie, karty microSD (max. 32GB), jest gotowa do pracy. Nagrania i zdjęcia możemy skopiować bezpośrednio z karty, lub podłączając kamerę kablem USB. Po podłączeniu do dowolnego odbiornika kablem AV możemy odtworzyć nagrania na telewizorze / monitorze.
Kamera po naładowaniu wbudowanego akumulatora i umieszczeniu w porcie karty microSD (max. 32GB) jest gotowa do pracy. Nagrania i zdjęcia możemy skopiować bezpośrednio z karty, lub podłączając kamerę kablem USB. Po podłączeniu do dowolnego odbiornika kablem AV możemy odtworzyć nagrania.
Jest to oryginalny produkt REDLEAF.
•
wodoszczelność do 20 m
•
rozdzielczość wideo: 1280 * 720p AVI, 30 fps
•
rozdzielczość zdjęć: 2560*1920 px JPEG
•
szerokokątny obiektyw kamery HD 120 stopni pozwoli na bardziej swobodne filmowanie
•
funkcja motion-detect - podłączona do monitora może służyć jako kamera bezpieczeństwa
•
efekt wibracji sprawiający, że zmiany trybów są wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze
•
kilka ustawień czasu dla trybu detekcji ruchu: 10 sekund, 1 minuta, 5 minut, 10 minut
•
w trybie wykrywania ruchu możliwość wyboru nagrywania w pętli lub funkcji pokrycia
•
trzy główne ustawienia jakości obrazu: super, standardowy, ekonomiczny
•
8 białych diod LED.
•
wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 850mAh - do 3h zapisu wideo
•
obsługa kart microSD do 32 GB
•
port TV-out ułatwi dzielenie się filmami z innymi na telewizorze
•
szybki interfejs USB 2.0 pozwoli na swobodną transmisję danych
• kamera Redleaf RD32
•
ładowarka sieciowa
•
opaska elastyczna
•
kabel USB
•
kabel audio-video
•
materiałowy pokrowiec
•
uchwyt do kierownicy z obrotową głowicą
•
płyta CD ze sterownikami oraz instrukcja
|