Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
ZWO
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 10+ szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 10 szt.
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Najważniejsze cechy
• wysoka wydajność – do 10 A prądu i 120 W mocy
• standardowe napięcie wyjściowe 12 V DC
• wtyk zasilający 5,5 × 2,1 mm
• szeroki zakres napięcia wejściowego 100–240 V AC, 50–60 Hz
• przewód zasilający z wtyczką europejską (EU)
• dedykowany do zasilania kamer ZWO z chłodzeniem, kontrolerów ASIAIR i wybranych teleskopów
Elementy zestawu
• zasilacz ZWO AC/DC 12V 10A
• przewód zasilający 230 V z wtyczką typu EU
Parametry techniczne
• napięcie wyjściowe: 12 V DC
• natężenie wyjściowe: do 10 A
• moc maksymalna: 120 W
• napięcie wejściowe: 100–240 V AC, 50–60 Hz
• przewód zasilający: wtyczka europejska (EU)
• EAN: 6977641321693
Uwaga: należy upewnić się, że używane urządzenie, rozdzielacz zasilania lub hub są przystosowane do pracy z prądem 10 A.