ZWO ASI 676MM kamera astrofotograficzna (12,62 MPix, 3552 x 3552 px, 2 um) kamery astronomiczne opinie
Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
ZWO ASI 676MM kamera astrofotograficzna (12,62 MPix, 3552 x 3552 px, 2 um)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
ZWO
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 10 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 1 szt.
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Najważniejsze cechy
• monochromatyczny sensor Sony IMX676 (STARVIS 2)
• rozdzielczość 12,62 MPix - 3552 × 3552 px (kwadratowy format)
• rozmiar piksela 2 µm
• format sensora 1/1,6" (7,1 × 7,1 mm)
• interfejs USB 3.0 oraz wbudowana pamięć cache 256 MB DDR3 dla stabilnej transmisji danych
• filtr ochronny AR przed sensorem (średnica 21 mm, grubość 1,1 mm) - ochrona sensora i poprawa transmisji od bliskiego UV do bliskiej IR (wg producenta)
• gwint przyłączeniowy kamery M42 × 0,75 (wewnętrzny)
• otwór montażowy 1/4"
Elementy zestawu
• kamera ZWO ASI676MM
Parametry techniczne
• producent: ZWO
• model: ASI676MM
• matryca: Sony IMX676 (monochromatyczna)
• przekątna / rozmiar sensora: 1/1,6"
• wymiary sensora: 7,1 × 7,1 mm
• rozdzielczość: 12 MP (3552 × 3552 px)
• wielkość piksela: 2 µm
• przetwornik A/C: 12 bit
• maksymalny FPS: 31,2
• szum odczytu (min.): 0,56e
• pojemność studni potencjału (full well): 10,55 ke
• QE (maks.): 83%