William Optics dual side dovetail Vixen / Arca Swiss 110 mm czerwony (M-PRC110RD) montaże i napędy opinie
 czyszczenie optyki »
 montaże i napędy »
 ochrona przed rosą »
 szukacze »
 torby i walizki »
 wyciągi »
 złączki i redukcje »
 pozostałe »
 kopuły astronomiczne »
 Avalon Instruments »
 PegasusAstro »
 PrimaLuceLab »
William Optics dual side dovetail Vixen / Arca Swiss 110 mm czerwony (M-PRC110RD)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
William Optics
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 1 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 1 szt.
Parametry techniczne
• waga: 140 g
• długość: 110 mm
• maksymalna szerokość: 41,7 mm
• wysokość: 15,5 mm