William Optics Uniguide 50 mm slide-base GD / gold / złoty (SKU: M-G50PB-GD / M-G50PB-WG) dodatki opinie
Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
William Optics Uniguide 50 mm slide-base GD / gold / złoty (SKU: M-G50PB-GD / M-G50PB-WG)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
William Optics
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 2 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie:
 brak produktu
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Lunetka do guidingu William Optics UniGuide 50 mm to najwyższej jakości przyrząd optyczny mocowany do teleskopu za pomocą zintegrowanej stopki Vixen. Może ona współpracować z kamerami posiadającymi zarówno gwint M42, jak i mocowanie 1,25", co czyni ten instrument niezwykle uniwersalnym.
Back focus lunetki UniGuide 50 mm wynosi 21,7 mm. Przed dobraniem kamery do guidingu należy sprawdzić, czy wartość ta jest zgodna z jej specyfikacją techniczną.
Najważniejsze cechy
• lekka, metalowa obudowa ze zintegrowaną stopką Vixen
• możliwość podłączenia kamery z mocowaniem 1,25" lub M42
• idealna do obejm refraktorów William Optics Zenithstar
Kompatybilne kamery
• QHY, SBIG, ZWO i inne z mocowaniem 1,25"
• kamery z mocowaniem M42
Parametry techniczne
• średnica: 50 mm
• ogniskowa: 200 mm
• światłosiła: f/4
• konstrukcja optyczna: refraktor
• system ostrzenia: wewnętrzny z podziałką na obudowie / obiektywie
• back focus: 21,7 mm
• mocowanie do teleskopu: stopka Vixen (szukaczowa, 115 mm długości)
• mocowanie kamery: adapter 1,25" / gwint M42
• materiał tubusu: metal
• kolor: złoty / gold
• długość tubusu: 265 mm
• waga: 520 g
Elementy zestawu
• lunetka William Optics UniGuide 50 mm gold - złoty