William Optics Guide Scope 50 mm black / czarny (SKU: M-G50NCIII) dodatki opinie
Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
William Optics Guide Scope 50 mm black / czarny (SKU: M-G50NCIII)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
William Optics
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 2 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie:
 brak produktu
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
William Optics Guide Scope 50 mm to kompaktowa lunetka guidująca zaprojektowana z myślą o astrofotografii wymagającej precyzyjnego prowadzenia podczas długich ekspozycji. Apertura 50 mm, ogniskowa 200 mm i światłosiła f/4,0 zapewniają szerokie pole widzenia, ułatwiające odnajdywanie i śledzenie gwiazd prowadzących. Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkiej masie model ten dobrze sprawdza się jako lekki guider do współpracy z głównym teleskopem.
Najważniejsze cechy
• guider o aperturze 50 mm, ogniskowej 200 mm i światłosile f/4,0
• układ optyczny typu dublet
• szerokie pole widzenia 5,7° według danych producenta
• obiektyw z pełnymi powłokami wielowarstwowymi
• adapter 1,25" RotoLock w zestawie
• kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwiająca montaż równoległy do głównego teleskopu
• przeznaczony do precyzyjnego prowadzenia w astrofotografii długoczasowej
• kolor: czarny
Elementy zestawu
• guider William Optics Guide Scope 50 mm
• adapter 1,25" RotoLock
Parametry techniczne
• producent: William Optics
• model: Guide Scope 50 mm
• kolor: czarny / black
• SKU: M-G50NCIII
• typ: guider / lunetka guidująca
• konstrukcja optyczna: dublet
• apertura: 50 mm
• ogniskowa: 200 mm
• światłosiła: f/4,0
• pole widzenia: 5,7°
• powłoki: pełne wielowarstwowe
• adapter w zestawie: 1,25" RotoLock
• długość tuby: 252 mm