Vixen style dovetail plate 350mm PLUS (PrimaLuceLab, SKU: PLLVIX350P) PrimaLuceLab opinie
 czyszczenie optyki »
 montaże i napędy »
 ochrona przed rosą »
 szukacze »
 torby i walizki »
 wyciągi »
 złączki i redukcje »
 pozostałe »
 kopuły astronomiczne »
 PrimaLuceLab »
Vixen style dovetail plate 350mm PLUS (PrimaLuceLab, SKU: PLLVIX350P)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
PrimaLuceLab
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 3 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie:
 na zamówienie
Nowe, niższe raty (0,4% msc). Sprawdź wartość raty i kup już dziś:
Oblicz rate
Szyna montażowa Vixen PLUS 350 mm (PrimaLuceLab, SKU: PLLVIX350P) to długa płyta w standardzie 45 mm (Vixen/GP) zaprojektowana dla średnich refraktorów, tub SCT/Maksutowa 6-8″ i zestawów z prowadzącym. Precyzyjnie frezowana z aluminium 6061-T6 i pokryta twardym anodowaniem, zapewnia wysoką sztywność przy zachowaniu niewielkiej masy. Gęsta siatka gwintów systemu PLUS umożliwia elastyczne rozmieszczenie obejm tubusów, stopek guidera oraz akcesoriów EAGLE.
Najważniejsze cechy szyny PLUS 350 mm
• standard Vixen/GP (szerokość 45 mm) – kompatybilna z zaciskami EQ5, HEQ5, AZ-EQ5, AM5, AVX, Star Adventurer GTi itd.
• długość 350 mm – zapewnia duży zakres balansu dla tub o masie do ~12 kg
• system PLUS – gwinty M6 i otwory Ø6,5 mm rozmieszczone co 55 mm w osi płyty
• fazowane krawędzie kontaktu – płynne wsuwanie w zacisk bez zarysowań
• kieszenie odciążające – wysoka sztywność przy masie zaledwie 430 g
• twarde anodowanie (czerwień PL) – odporność na korozję i ścieranie
Elementy zestawu
• szyna Vixen PLUS 350 mm
Parametry techniczne
• długość: 350 mm
• szerokość: 45 mm (standard Vixen/GP)
• grubość profilu: 13 mm
• materiał: aluminium 6061-T6, anodowane twardo
• gwinty: M6 (co 55 mm w osi) + otwory Ø6,5 mm przelotowe