Obiektyw 2,8 mm-12 mm F1,4 mocowanie CS (ZWO LENS-2.8-12) dodatki opinie
Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
Obiektyw 2,8 mm-12 mm F1,4 mocowanie CS (ZWO LENS-2.8-12)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
ZWO
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 10+ szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie: 3 szt.
Parametry techniczne
• ogniskowa: 2,8–12 mm
• przysłona: f/1.4
• mocowanie: CS (kompatybilne z C przy użyciu adaptera)
• średnica czynna większa niż w obiektywie 2,1 mm ZWO
• długość całkowita: 41 mm
• średnica maksymalna (korpusu): 31 mm
• waga: 56 g
>> CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA <<
Pytanie: co to jest C-mount
Odpowiedź: C-mount to gwint spotykany w obiektywach do kamer przemysłowych i złączkach, gwint zewnętrzny o średnicy 1 cala (25,4 mm) oraz posiadający 32 zwoje gwintu na cal. Taki gwint wewnętrzny występuje w kamerach przemysłowych i niektórych przejściówkach do kamer astronomicznych (Imaging Source, ZWO ASI itp.). Mocowanie CS od C różni się tylko odległością od matrycy, ma taki sam gwint.