Adapter M54 przykręcany do OAG-L, zastępujący EFW (SKU: ZWO-D70-M54F) dodatki opinie
Astrofotografia »
 astrografy tuby obiektywy »
 kamery astronomiczne »
 dla lustrzanek »
 dla kompaktów »
 dodatki »
Adapter M54 przykręcany do OAG-L, zastępujący EFW (SKU: ZWO-D70-M54F)
Dostępność: W MAGAZYNIE
Wysyłka w ciągu 24h lub odbiór w Warszawie lub Chorzowie
dostępne od ręki - oznacza prawdziwą dostępność fizyczną, do odbioru od ręki
ZWO
ZAMÓW DO PUNKTU ODBIORU:
Sklep internetowy:
 dostępne od ręki
Sklep w Warszawie: 6 szt.
 dostępne od ręki
Sklep w Chorzowie:
 brak produktu
Uwaga! Dla osiągnięcia 55-milimetrowego back focusu niezbędne jest użycie odpowiedniego tiltera o grubości 5 mm (zgodnie z poniższą instrukcją montażu).
Najważniejsze cechy adaptera ZWO M54
• możliwość podłączenia chłodzonych kamer ZWO ASI bezpośrednio do szukacza OAG-L
• dołączona przejściówka M54M - M48F pozwalająca na montaż dwucalowych filtrów astronomicznych
• prosta i szybka instalacja
Parametry techniczne
• średnica: 70 mm
• grubość: 15 mm
• gwint wewnętrzny: M54x0,75
• maksymalna średnica oprawki filtra: 50,8 mm (2")
• maksymalna grubość oprawki filtra: 7,5 mm
• maksymalna grubość gwintu filtra: 2,7 mm